باربری تهران لوکس

پرسنل اتوبار تهران لوکسمشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده اند. ما تمامی پرسنل ما تمامی تلاشمان را به کار بسته ایم که با مشتری مداری، بالابردن دانش در زمینه قوانین بین المللی حمل و نقل و دیگر موارد پیروز باشیم.

شرکت حمل و نقل تهران لوکس با بهرمندی از بهترین امکانات اعم از انسانی و ماشینی ، سنگینی مسئولیت مهم باربری را پذیرفته و به جهت علاقه ی قلبی که به کسب آرامش خاطر شما دارد همه روزه بیست و چهار ساعته و بی وقفه مشغول فعالیت و خدمات رسانی به شما بزرگواران است.

برخی از خدمات ما

خدمات شبانه روزی

اتوبار تهران لوکس به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل به شما مشتریان عزیز خدمت رسانی میکند. خدمات شهری و بین شهری و با کادری مجرب و کاملا حرفه ای.

بسته بندی حرفه ای

تیم اتوبار تهران لوکس با کادر حرفه ای و نیروی متخصص، خدمات پیشرفته در امر بسته بندی و حمل وسایل را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

باربری به شهرستان ها

اتوبار تهران لوکس با لوازم نقیله مجهز و نیروی متخصص ،حمل بار به شهرستان های اطراف تهران را نیز سرویس دهی می کند

دلیل انتخاب اتوبار تهران لوکس

باربری تهران لوکس معتقد است که بهترین راه موفقیت احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل خود رادر بالاترین سطح ممکن ارائه نماید تا خستگی ناشی ازیک اسباب کشی و حمل و نقل را بدست فراموشی بسپارید.

تماس با شرکت حمل و نقل و باربری تهران لوکس( ارائه دهنده برترین خدمات حمل و نقل شهری و اتوبار در تهران ) سریعترین و آسانترین راه حل برای جابجایی آسان و بدون استرس است !

باربری تهران لوکس با بهره گیری از استانداردهای مشخص و انواع ملزومات بسته بندی کالا، آمادگی خود را برای بسته بندی تمامی کالاها اعلام می دارد.شرکت باربری تهران لوکس امکان ارائه خدمات بسته بندی کامل را برای تمام مشتریان و بسته به نیاز و درخواست ایشان فراهم می آورد.

با ما تماس بگیرید

همین امروز با ما تماس بگیرید تا از خدمات بی نظیر اتوبار تهران لوکس بهره مند شوید

شعبه شمال تهران

22382385

شعبه مرکز تهران

88562586

همراه

09190400913

شعبه غرب تهران

44993744

44002904

44016084

همراه

09109051153

خدمات ما

با بخشی از خدمات ما آشنا شوید
اتوبار تهران لوکس

خدمت رسانی به شرکت ها و ادارات

متخصص در حمل و نقل اتوبار و باربری در تهران و شهرستان حمل تضمینی وسایل شرکت ها و ادرات با بهترین سرویس دهی VIP.با داشتن سابقه کار بالا در راستای اتوبار باربری در تهران در زمینه اساس کشی با استاندارد جهانی خیال مشتریان عزیز را درحیطه کار اسوده کرده ایم

سرویس دهی در مناطق مختلف تهران

باربری تهران لوکس با راه اندای سرویس های ویژه درون تهران اماده است که لوازم منزل شما را به هر جای از تهران بزرگ حمل و جابجا نماید.باربری تهران لوکس با عنایت به توان و نیروهای پرکار و جوان و زرنگ و خود می کوشند تا بتوانیم بهترین خدمت حمل بار در تهران را برای شما انجام دهیم.

حمل بار از تهران به شهرستان ها

حمل بار از تهران به شهرستان یکی دیگر از خدمات باربری تهران لوکس می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه ارائه می دهد ، این باربری آماده است بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان در تمامی نقاط کشور عزیزمان ایران تحویل دهد.

مدیریت: 09126994643_ محمدی