آدرس : ایران ، تهران خیابان ولیعصر
09126994643
info@Tehranlox.com

باربری و اتوبار پونک

Created with Sketch.

باربری و اتوبار پونک

امروزه حمل و نقل و باربری یکی از کارهای تخصصی به شمار می آید. نداشتن تخصص در حمل بار می تواند صدمات جبران ناپذیری به کالاهای شما وارد کند. باربری پونک با ده ها سال تجربه در زمینه باربری استاندارد به شما کمک می کند تا وسایل خودتان را در اسباب کشی ها یا حمل بار به مناطق دیگر با اطمینان خاطر جا به جا کنید. در این مقاله قصد داریم توضیح دهیم چرا باربری پونک  یک باربری استاندارد است. و چرا باید باربری پونک را انتخاب کرد.

محدوده پونک یکی از وسیع ترین مناطق پایتخت (تهران) است که در قسمت شمال غربی آن قرار گرفته و از شهرداری منطقه دو تا شهرداری منطقه پنج ادامه دارد. اگر ساکن محله پونک هستید و به دنبال یک باربری در محدوده پونک می گردید می توانید بر روی باربری پونک در تهران حساب ویژه باز کنید این شرکت باربری در غرب تهران است و زیر نظر باربری و اتوبار پونک ارائه خدمات می دهد . باربری پونک با بهره بردن از متخصصان پر شمار، و مشاورین با تجربه، در طول شبانه روز و در تمام ایام هفته این آمادگی را دارد که جواب گوی نیازهای شما باشد. پس اگر در زمینه حمل بار نیاز به مشورت دارید، و یا اینکه به دنبال یک باربری خوب در محدوده پونک هستید کافی است با شماره های اتوبار پونک تماس حاصل کنید.

باربری پونک

با بیش از 20 سال سابقه در زمینه حمل ونقل واثاث کشی مجهزبه خاورباربری 6متری،مسقف وپتو داروکاملا”موکت کاری شده وکارگران باتجربه وباادب باشد.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بار ارائه دهنده خدمات مشاوره رایگان جهت رزرو وراهنمایی برای اثاث کشی راحت ،ایمن ،سریع وحضور کارشناس جهت کارشناسی اثاث منزل وادارات جهت برنامه ریزی دقیق

تماس بگیرید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید