سوالات متداول


اسباب کشی منزل دشواری ها و پیچیدگی های خاص خود را دارد. قبل از جابجایی، سوالات متعددی ممکن است برای شما پیش بیاید. سوالاتی از قبیل:

اگر برای اولین بار قصد اسباب کشی منزل را دارید احتمالا پاسخ این سوالات را نمیدانید. اما جای نگرانی نیست. هدف ما از نوشتن این مقاله پاسخ به این قبیل سوالات و بیان نکاتی درباره اسباب کشی است. اگر شما هم قصد حابجایی دارید و چنین سوالاتی دارید شما را به خواندن این مقاله دعوت میکنیم.

1-قیمت خدمات باربری و حمل بار شرکت باربری تهران لوکس به چه صورت است ؟

این سوال بسیاری از کسانی است که قصد اثاث کشی دارند. پاسخ به این سوال به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمیشود یک قیمت باربری ثابتی را در نظر گرفت. این عوامل در محاسبه هزینه باربری موثر هستند:

قیمت های باربری شرکت حمل و نقل تهران لوکس کاملا زیر نظر اتحادیه باربری استان تهران می باشد که یک نرخ مصوب و دولتی می باشد.

2 – خدمات بسته بندی اثاثیه شرکت باربری تهران لوکس به چه صورت است ؟

شرکت باربری تهران لوکس خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را به سبکی درست و شیوه ای نوین برای شما انجام می دهد ، افرادی که برای بسته بندی اثاثیه منزل شما اعزام می شوند متخصص در زمینه بسته بندی بار می باشند و بارهای شما را آماده حمل خواهند کرد. اقلام مورد استفاده برای بسته بندی لوازم منزل

3 – تعداد افرادی که برای اسباب کشی اعزام می شوند چند نفر هستند ؟

تعداد افرادی که برای شما ارسال می شود بستگی به تعداد طبقات شما و حجم وسایل شما دارد اگر شما به طبقات بالاتری بروید باید از تعداد افراد بیشتری برای حمل بار استفاده کنید.

4 – قیمت و حق دست مزد کارگران به چه صورت است ؟

قیمت و دستمزد کارگران برای باربری و اسباب کشی شما زیر نظر اتحادیه می باشد ، قیمت های باربری زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران می باشد و در حین رزرو این قیمت برای شما اعلام می شود.

5 – آیا شرکت باربری تهران لوکس خدمات نیسان بار و وانت بار را نیز ارائه می دهد ؟

این شرکت آماده است خدمات وانت و نیسان را برای شما انجام دهد و بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال دهد ، فرقی نمی کند که شما در کجا هستید شرکت تهران لوکس بار را با نیسان و وانت به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد.

6 – آیا باربری تهران لوکس خدمات حمل بار به شهرستان را نیز انجام می دهد ؟

این شرکت خدمات تخصصی خود را به تمامی شهرهای ایران انجام می دهد ، این باربری با داشتن سابقه ای کامل در زمینه حمل بار به شهرستان در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

تماس با ما